Mullet

27. leden 2011 | 20.19 |

 Určitě jste to někdy viděli. Chlápek s mulletem a v džínce, nic lepšího se nemůže stát, než potkat takovou bonusovku. Proto by jsme chtěli věnovat článek právě tomuto typu "účesu".

Nejdřív definice mulletu:

Mullet, je forma legendárního mužského účesu oblíbených zejména v 80. a 90. letech 20. století. Při tomto účesu jsou vlasy v oblasti stran hlavy a temene ostříhány nakrátko a dlouhé vzadu, většinou na ramena či na záda. Jedni z prvních průkopníků tohoto účesu jsou zejména lidé z oblasti hudby a umění. Pro zajímavost například David Bowie, Paul McCartney či členové legendární rockové kapely Guns N´ Roses. V České republice se účes stal populárním díky hokejistovi Jaromíru Jágrovi. Proto se také někdy říká "na jágra". Další názvy jsou například "čolek", "deka","záclona" nebo "na Morkuse".

... My samy jsme osobně měli mullet. Ano, MY VŠICHNI! Byli jsme na něj pyšní a starostlivě jsme ho opečovávali.

Existují různé typy mulletů. Klasický mullet, Mullhawk (náš oblíbený), camatomullet, mullatino, femullet (obzvláště oblíbený u žen) atd. Zde pár obrázků.

mullet5mullet4mulleeeetmulleeeetttt

Na závěr bychom chtěli říct lidem s mulletem, ať se za svůj "účes" nestydí. Pečujte o něj, starejte se o něj, vychovávejte a doufejte, že z něj vyroste velmi silný jedinec bez konkurence. Takové lidi jako Vy máme rádi a vždy nám udělají radost! Děkujeme!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.17 (6x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Mullet cryingdeeply 27. 01. 2011 - 20:45
RE: Mullet ekdjabhjegvbwdk 31. 01. 2011 - 15:32
RE: Mullet jiřík 21. 04. 2011 - 11:06